Firma

FirmaNowax Zakład Produkcji Blachodachówek, Trapezów powstał w 1990 roku. Od momentu powstania zajmowaliśmy się produkcją i dystrybucją blaszanych pokryć dachowych.

Przez szereg lat doskonaliliśmy procesy tłoczenia blachodachówek, trapezów aby sprostać wymogom najbardziej wymagającej klienteli. Lata doświadczeń pozwoliły nam wybrać najbardziej renomowanych dostawców blach powlekanych dla naszej produkcji są to m.in. Huty: CORUS, ARCELORMITTAL, ThYSSEN KRUPP, co gwarantuje nam, że produkt finalny jest najwyższej jakości.

Obecnie produkujemy kilkanaście wzorów blachodachówek i trapezów na najnowocześniejszych maszynach sterowanych komputerowo, a pozycjonowanych serwonapędami. Zastosowanie tak nowoczesnej technologii pozwoliło nam produkować wyroby o najwyższej jakości, które mogą być wykorzystywane zarówno w budownictwie indywidualnym, uzyteczności publicznej, ale także w budownictwie zabytkowym, sakralnym o szczególnie wyrafinowanej architekturze. W swej bogatej ofercie posiadamy również wszystkie materiały ogólnobudowlane, ponieważ naszą dewizą jest obsługa budowy od fundamentu po piękny, stylowy i nowoczesny dach współczesny.

Firma Nowax otrzymała nagrodę NOVATOR 2009 za wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie produkcyjnym blachodachówek i blach trapezowych. Nagroda sygnowana przez: Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej, Krajową Ibę Gospodarczą, Wojewodę Świętokrzyskiego, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Prezydenta Kielc, Staropolską Izbę Przemysłowo-Handlową.

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.