Nowości i wydarzenia

30-12-2015

W czwartek, 3 grudnia, na wielkiej gali w Kielcach ogłoszono wyniki konkursów „Echa Dnia” Nasze Dobre świętokrzyskie. Z powiatu staszowskiego zaszczytne tytuły i gratulacje zdobyła Firma Nowax, producent blachodachówek, trapezów ze Staszowa.

31-01-2013

Z dumą zawiadamiamy, że Firma Nowax znalazła się w gronie elitarnego klubu Gazel Biznesu 2012 - najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw według rankingu "Pulsu Biznesu", który został opublikowany już po raz trzynasty.

28-01-2013

Spółka Nowax ze Staszowa zgłosiła do tegorocznej edycji konkursu Nasze Dobre świętokrzyskie blachodachówkę „Diana” - produkt bardzo trwały i odpowiedni na nowoczesny dach.

10-12-2010

W trzeciej edycji konkursu organizowanego przez Echo Dnia przy współpracy Marszałka Województwa świętokrzyskiego Adama Jarubasa firma NOWAX otrzymała certyfikat jakości "Nasze Dobre świętokrzyskie" na blachodachówkę ATENA.

18-06-2010

Firma Nowax otrzymała nagrodę NOVATOR 2009 za wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie produkcyjnym blachodachówek i blach trapezowych. Nagroda sygnowana przez: Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej, Krajową Ibę Gospodarczą, Wojewodę świętokrzyskiego, Marszałka Województwa świętokrzyskiego, Prezydenta Kielc, Staropolską Izbę Przemysłowo-Handlową.

01-02-2010
Zatrudnimy przedstawicieli handlowych z zakresu pokryć dachowych w wojewódźtwach: świetokrzyskim, małopolskim i podkarpackim. Wymagane wykształcenie: minimum średnie oraz posiadanie doświadczenia handlowego w branży.
16-01-2009

Logo

Projekt nr WND-RPSW.01.01.00- 26-044/08 pod nazwą „Wzrost konkurencyjności Spółki poprzez wdrożenie nowych technologicznie maszyn do profilowania blach do procesu produkcyjnego przedsiębiorstwa” polegający na zakupie specjalistycznych, nowych technologicznie maszyn produkcyjnych w postaci: linii do tłoczenia blachodachówki, linii do profilowania blach T-7, linii do profilowania blach T-35, maszyny do produkcji gąsiorów oraz suwnicy jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Unii Europejskiej oraz budżetu państwa (poziom dofinansowania wynosi 50%) - Umowa o dofinansowanie nr UDA-RPSW.01.01.00-26-044/08-00.

"Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa świętokrzyskiego na lata 2007-2013 i budżetu państwa" "...dla rozwoju Województwa świętokrzyskiego..."

Ta strona używa plików cookies, zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.